wtorek, 21 lutego 2017

Dani Divine UPDATE

Przypadkiem, choć ponoć nie ma przypadków - trafiły się te oto zdjęcia z początków kariery Dani Divine. Więc czas na update!


Gorące początki kariery, lat 19Więcej zdjęć tutaj, ale wchodzicie na własną odpowiedzialność.


Dalej fotki z klubów
Dani Divine, pomimo sztucznych piersi, także je retuszuje. Oto zdjęcie bez retuszu:


Tu retusz jest, ale i tak wyglądają dziwnie:


Dla porównania zdjęcia z najnowszych sesji:


Oczy ( o ) ( o )Żeby nie wywołać dramy po raz drugi, Dani opisała historię, że rzekomo złamała nos i musiała znów go chirurgiczno-estetycznie poprawiać:

Tak w ogóle, fanpage umarł, bo fejsbuk ma jakieś dramy ze sobą, tak więc zapraszamy na nowy  https://www.facebook.com/pages/Ugly-Little-Liar/559785910878742 
 Nie wiadomo czy tamten się odzyska.


4 komentarze:

  1. Dobrze widzieć nową notkę po tak długim czasie. Martwiłam się już, że wycofałaś się z działalności. Twój blog jest świetny. Konkretny, treściwy i co najważniejsze pokazuje prawdę którą nie każdy chce lub jest w stanie dostrzec. Nie rozumiem tych wszystkich "wyfotoszopowanych" kobiet, nie potępiam ich, jednocześnie mam pełne prawo do kiśnięcia z ich zachowania i kreowanego wyglądu, łaknienia atencji i pogonią za łatwym pieniądzem. W ogóle o co chodzi z tymi zdjęciami z perspektywy stóp?!

    OdpowiedzUsuń
  2. Te fotki są robione dla fetyszystów stóp. Zboki fapią se gapiąc się na stopy

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepraszam, muszę zapytać, jaki jest sens tego bloga? :) Ludzie robią różne "dziwne rzeczy" i fotoszopują zdjęcia od zawsze. Czy jest w tym coś nagannego albo nader interesującego? :)

    OdpowiedzUsuń