wtorek, 22 marca 2016

Kina Shen

Szybka notka.

Znacie Kinę Shen? Młoda, kojarzona już blogerka/modelka poszła niestety we ślady Wylony.


Nadużywanie programów graficznych ewidentnie widoczne. Zastanawiacie się w jak dużym stopniu? Oto zdjęcia Kiny z jej dawnego bloga:


No cóż, różnica jest spora...


Nie wierzcie internetom!

8 komentarzy:

 1. Chyba komuś się kończą pomysły na notki

  OdpowiedzUsuń
 2. A moim zdaniem nie jest tak źle. Nie mówię, że nie poprawia sobie urody w Photoshopie, ale na pewno też trochę zmieniła styl i rysy twarzy jej spoważniały, co jest normalne przy dorastaniu

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez fotoszopa ładniejsza :v

  OdpowiedzUsuń
 4. Opaczcie sobie Lipstickmurderer na instagramie, tam to dopiero jest fotoszop :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć,
  czy rozważyłabyś napisanie notki o powodach zniknięcia Felice Fawn z Internetu? Wiesz, jakie plotki krążą i jak wygląda cała ta sprawa. Osobiście mam wrażenie, że coś mi umknęło :-D .
  Pozdrawiam ES

  OdpowiedzUsuń
 6. xholodvictoriax na ig też nie wygląda zbyt naturalnie, ale możliwe, że nic nie zmienia. Chociaż jej oczy są mocno zastanawiająca na zdjęciach z bliska i bez makijażu.

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście uważam że nie wygląda tak źle. Bycie modelką lub modelem to kreowanie danego stylu a jeśli idzie w parze z własnym stylem jak tu wyraźnie to widać to jest całkiem ok. Te zdjęcia z dawnego jej bloga to z czasu nastoletniości a teraz Kina jest dorosłą dziewczyną co wiąże się ze zmianą wyglądu i stylu. Jak dla mnie to jest ok.

  OdpowiedzUsuń