poniedziałek, 13 lipca 2015

Photoshop fails #2

Co poniedziałek będzie pojawiać się nowa porcja wpadek fotoszopowych, część z nich jest podesłana przez was - także jeśli coś znajdziecie ciekawego, wysyłajcie na maila fotoszop9000@gmail.com z tytułem "Wpadka".


P h o t o s h o p   f a i l s  #2Bocianowe nogi podesłane przez Emila, dzięki!No, wiadomo, że Azjaci popełniają błędy. Victoria's Secret i modelka z kikutami do rodzenia to przecież standard.Szczerze, myślałam, że to jeden taki przypadek. Ale All Saints chyba również powiela ten typ modelek.
Zdjęcia do znalezienia na ich stronie.


Skoro już jestem przy modelkach, to tej zanikająca ręka również została zapomniana.

Zdjęcie do znalezienia tutaj.Fajnie jest mieć kształty... takie coś zapewne też, czymkolwiek to jest.

Zdjęcie stąd.Nie wiem czy bardziej zabawny jest domalowany kolczyk w paintcie, czy ta żuchwa... Jak w ogóle mogło do tego dojść? xD
Ach ten Amazon.A oto film The Spirit o wspaniałej jednonogiej bohaterce, która w magiczny sposób sprawia, że jej prawa ręka znika, a lewa się deformuje!
Slogan coca-coli pt."The Coke Side of Life" nabiera nowego znaczenia z tą wyrastającą ręką z klaty tego pana.

Park wodny Tenerife Water Park chyba nie chciał zainwestować w prawdziwą modelkę, a tym bardziej w dobrego grafika, aby chociaż jakoś tą nieprawdziwą wkleić.

Link do zdjęcia tutaj.Premier wybiera się ze swoją rodzinką na festiwal, pozdrawając przy tym swoich fanów.
Ta kobieta tak szybko schudła, że aż zanika!

No i te dłonie... za dużo rąk... w dodatku jedna brudna. Asos nie zadbał o czystość modelek.Na koniec podesłana przez jedną z was modelka, która niewątpliwie ma wydłużony tors i wyszczuplane ciało. Tak w ogóle, co ona trzyma w tej lewej ręce?


Fb: https://www.facebook.com/pages/Ugly-Little-Liar/1512333942384117?fref=ts
Ask: http://ask.fm/ULLofficial

6 komentarzy:

 1. A co z Hanną Snowdon? Nic na nią nie znalazłam, więc chyba jest piękna tak po prostu :>

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle świetna notka. Naprawdę uśmiałam się przy tej ostatniej modelce. Trudno uwierzyć, jak bardzo media teraz ogłupiają ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie już nie zdziwi nic, ale żeby w kampaniach reklamowych znanych marek przechodził takie faile, to ja nie wiem :@

  OdpowiedzUsuń
 4. Pani na ostatnim zdjęciu trzyma w lewej ręce kawałek materiału (ten w kropki) który prawdopodobnie jest chustą. Nie wiem co w tym śmiesznego, fail jak fail.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież z paniami od Asos wszystko okej... Blondynka trzyma prawą dłoń na torebce, a ruda jedną na torebce, a drugą obejmuje koleżankę, więc wtf?

  OdpowiedzUsuń
 6. No prosze nie są wcale takie idealne... hah można sie usmiac pszy tych zdjeciach :p

  OdpowiedzUsuń