niedziela, 29 marca 2015

Jessica Nigri [UPDATE]

Odkąd zaczęły docierać do mnie wiadomości od was typu "Zostaw biedną Jessicę Nigri w spokoju!", "Niech sobie pokazuje cycki, i co z tego?", "Przestań rozprzestrzeniać bzur na temat Jessiki!!!!", zaczęłam dokładniej szukać informacji na temat jej oszustw i przekrętów. Tak więc chcę wam pokazać co znalazłam.


Pomijając ulubione przez internet twierdzenie Jessiki, że "MOJE CYCKI SĄ PRAWDZIWE" zacznijmy może od tego, że cosplaye wcale nie są robione przez nią. Tak samo jak przypisuje sobie alternatywne wersje danej postaci jako jej własny pomysł. Oczywiście nie ma niczego złego w braku umiejętności krawieckich czy manualnych i kupowaniem stroju, ale w momencie kiedy ktoś przypisuje sobie te kwestie - no cóż, chyba nie muszę nikomu mówić, że to ściema.

Jessica Nigri Fan Page - Tommy Meliet do kurwy nędzy ja robiłam ten kostium kutasie
Jessica Nigri Fan Page - hahaha


Wybaczcie nie chciałam cenzurować, za dużo byłoby gwiazdek w jednym zdaniu.Tutaj cosplay Elzy (chwila, czy to Olaf na jej ręce? xD). Przerobiła go trochę i nie dała creditsów do oryginału. A przecież jest to bardzo ładny fanart! Zrobiony przez keikei11 na deviantarcie.

Tutaj taki mały dowód na to, że nie ona robi te stroje.
Jeżeli ktoś z was wpadnie na pomysł aby zwrócić jej uwagę na fanpage to uważajcie. Jej fuckbase was zjedzie. Robią tak z każdym, który śmie powiedzieć coś złego o ich bogini *błysk korony*.

Tak więc Jessica nie jest twórcą swoich strojów. Nawet cycki nie są jej, więc czego tu oczekiwać. I nie dajcie się nabrać na zdjęcia "progressowe", czyli takie, gdzie cosplayer wrzuca zdjęcia kostiumu/zbtoi w trakcie jego robienia.

Kolejną rzeczą jest to, że nawet fotografowie, z którymi współpracuje ściemniają. JEJ fotografowie.
Odsyłam do linków poniżej:
http://mostflogged.tumblr.com/post/49292883264/learning-to-sew-jessica-nigri-selling-prints-of
http://makeuswh0le.tumblr.com/post/49389712229/seriously-show-some-fucking-respect-for-yourJeżeli ktoś z was NADAL ma wątpliwości co do owej marketingowo-cielesnej istoty to polecam zapoznać się z poniższą literaturą:
https://encyclopediadramatica.se/Jessica_Nigri
http://prettyuglylittleliar.freeforums.org/jessica-nigri-summary-info-only-t4212.html

Jak już mówiłam nie raz, wszystko macie do znalezienia w internetach.Na koniec takie małe przypomnienie. Jessica Nigri jest boginią seksu, co nie?
Makeup, sztuczne piersi, wielkie oczy, doczepki: WYŁĄCZONE


Możecie mi podziękować później, napaleni predatorzy.Fb: www.facebook.com/pages/Ugly-Little-Liar/1512333942384117Tumblr + ask: http://uglylittleliarblog.tumblr.com/

11 komentarzy:

 1. Fajna notka, czekam na inne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O zgrozo. Tacy ludzie nie powinni istnieć. To jak jakaś plama na białych spodniach xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Ręce można załamać. Co Ci ludzie z tego mają, to ja nie wiem~

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda jakby miała z 40 lat, chociaż nie, nawet kobiety w tym wieku wyglądają od niej lepiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale faceci nadal lecą na nią bo są cycki i cosplay.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiesz co dla mnie to jest śmieszne jak pokazuejsz jak dziewczyny używają fotoshop i zawsze do tego dajesz najbrzydsze ich zdjęcia śmieszne ciekawe że zawsze krytykujesz dziewczyny niedługo tu się będzie znajdować każda ładna dziewczyna która jest rozpoznawalna w internecie.Moim zdaniem prowadzenie takiego bloga by pozbyć się swoich kompleksów i wmawiać sobie że każda ładna dziewczyna to dzieło fotoshopa to kiepski pomysł.Zawsze dajesz niewyraźne,stare i niekorzystne zdjęcia tych dziewczyn dla porównania. Może wstawić tu kiedyś swoje zdjęcie co?I mówienie że wystarczy 5 minut by zdobyć takie informacje to bzdura żeby znaleźć takie informacje trzeba dużo czasu o samą coś no tum wiem.Pozatym sama mówisz że skutecznie usuwają wszystkie swoje stare zdjęcia wiec trzeba na to poświęcić sporo czasu.Tak samo wiadomo że lepiej się wychodzi na zdjęciach które robimy sobie sami bo możemy odpowiednio się ustawić odpowiednie światło a niektóre nawet na zdjęciach robionych na szybko przez znajomych wyglądają ślicznie.Jestes po prostu strasznie zakompleksiona i każdej z dziewczyn mówisz zawsze jeśli mają obfity biust że to operacja plastyczna lub fotoshop a to nie prawda nie każdy ma małe piersi.Tak samo zawsze zawsze mówisz że fotoshopują talię pupę i twarz. Często nawet na zdj są grube ale i tak zawsze się uczepusz ich figury xD Zawsze to niby oszustki a znajomi z zazdrości wrzucają stare fotki na których i tak dobrze wyglądają inni by się pomału jakby inni zobaczyli ich stare zdjęcia. BTW kocham twoje zdjemowanie fotoshopa z ich twarzy i makijażu gdzie po tum zdjęciu wyglądają jak manekiny mało kto się da nabrać na twoje kłamstwa. To nie hejt tylko moje zdanie.Pozdrawia :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiesz co dla mnie to jest śmieszne jak pokazuejsz jak dziewczyny używają fotoshop i zawsze do tego dajesz najbrzydsze ich zdjęcia śmieszne ciekawe że zawsze krytykujesz dziewczyny niedługo tu się będzie znajdować każda ładna dziewczyna która jest rozpoznawalna w internecie.Moim zdaniem prowadzenie takiego bloga by pozbyć się swoich kompleksów i wmawiać sobie że każda ładna dziewczyna to dzieło fotoshopa to kiepski pomysł.Zawsze dajesz niewyraźne,stare i niekorzystne zdjęcia tych dziewczyn dla porównania. Może wstawić tu kiedyś swoje zdjęcie co?I mówienie że wystarczy 5 minut by zdobyć takie informacje to bzdura żeby znaleźć takie informacje trzeba dużo czasu o samą coś no tum wiem.Pozatym sama mówisz że skutecznie usuwają wszystkie swoje stare zdjęcia wiec trzeba na to poświęcić sporo czasu.Tak samo wiadomo że lepiej się wychodzi na zdjęciach które robimy sobie sami bo możemy odpowiednio się ustawić odpowiednie światło a niektóre nawet na zdjęciach robionych na szybko przez znajomych wyglądają ślicznie.Jestes po prostu strasznie zakompleksiona i każdej z dziewczyn mówisz zawsze jeśli mają obfity biust że to operacja plastyczna lub fotoshop a to nie prawda nie każdy ma małe piersi.Tak samo zawsze zawsze mówisz że fotoshopują talię pupę i twarz. Często nawet na zdj są grube ale i tak zawsze się uczepusz ich figury xD Zawsze to niby oszustki a znajomi z zazdrości wrzucają stare fotki na których i tak dobrze wyglądają inni by się pomału jakby inni zobaczyli ich stare zdjęcia. BTW kocham twoje zdjemowanie fotoshopa z ich twarzy i makijażu gdzie po tum zdjęciu wyglądają jak manekiny mało kto się da nabrać na twoje kłamstwa. To nie hejt tylko moje zdanie.Pozdrawia :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiesz co dla mnie to jest śmieszne jak pokazuejsz jak dziewczyny używają fotoshop i zawsze do tego dajesz najbrzydsze ich zdjęcia śmieszne ciekawe że zawsze krytykujesz dziewczyny niedługo tu się będzie znajdować każda ładna dziewczyna która jest rozpoznawalna w internecie.Moim zdaniem prowadzenie takiego bloga by pozbyć się swoich kompleksów i wmawiać sobie że każda ładna dziewczyna to dzieło fotoshopa to kiepski pomysł.Zawsze dajesz niewyraźne,stare i niekorzystne zdjęcia tych dziewczyn dla porównania. Może wstawić tu kiedyś swoje zdjęcie co?I mówienie że wystarczy 5 minut by zdobyć takie informacje to bzdura żeby znaleźć takie informacje trzeba dużo czasu o samą coś no tum wiem.Pozatym sama mówisz że skutecznie usuwają wszystkie swoje stare zdjęcia wiec trzeba na to poświęcić sporo czasu.Tak samo wiadomo że lepiej się wychodzi na zdjęciach które robimy sobie sami bo możemy odpowiednio się ustawić odpowiednie światło a niektóre nawet na zdjęciach robionych na szybko przez znajomych wyglądają ślicznie.Jestes po prostu strasznie zakompleksiona i każdej z dziewczyn mówisz zawsze jeśli mają obfity biust że to operacja plastyczna lub fotoshop a to nie prawda nie każdy ma małe piersi.Tak samo zawsze zawsze mówisz że fotoshopują talię pupę i twarz. Często nawet na zdj są grube ale i tak zawsze się uczepusz ich figury xD Zawsze to niby oszustki a znajomi z zazdrości wrzucają stare fotki na których i tak dobrze wyglądają inni by się pomału jakby inni zobaczyli ich stare zdjęcia. BTW kocham twoje zdjemowanie fotoshopa z ich twarzy i makijażu gdzie po tum zdjęciu wyglądają jak manekiny mało kto się da nabrać na twoje kłamstwa. To nie hejt tylko moje zdanie.Pozdrawia :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie fajne grono frustratek :)

  OdpowiedzUsuń