piątek, 3 października 2014

Toxic Vision

To będzie szybka notka. Niestety póki co nie mam wystarczająco dużo czasu na wpisy, które chcę ogarnąć.

Czy ci z was, którzy kojarzą Toxic Vision zastanawiali się kiedyś jak ta kobieta wygląda? Mam na myśli, naprawdę wygląda. Na fanpage Toxic Vision (Sharon Ehman) możemy znaleźć w większości zdjęcia samego jej ciała, gdyż głowę często chowa pod kapturem lub face paintingiem (makijaż całej twarzy, np. la muerte).

No, ale są też ci, którzy nie wiedzą kim ona jest, więc powiem to w dwóch zdaniach - dziewczyna, która wybiła się na wbijaniu ćwieków w odzież zapewniając, że ona szyje ciuchy. Dziewczyna, która uderza w odzież dość mroczną, z pentagramami, ze skóry naturalnej.
Od jakiegoś czasu popularność pomagają rozkręcić jej Illuminaci. Ale o tym nie będę pisać, to nie ten blog.

Zdjęcia:

A skoro już o niej piszę, to jak pewnie się domyślacie, dziewczyna nadużywa photoshopa w swoim wizerunku.
1:34 możecie zobaczyć jej figurę, która znacznie różni się od tej widzianej na jej zdjęciach:

Sporo ludzi komentuje także nagatywnie jakość jej odzieży. Można znaleźć zażalenia, że rzeczy są
prawopodobnie made in china. Np. tu: http://toolhaus.org/cgi-bin/negs?User=toxic_vision&ref=neg30


A teraz kilka jej randomowych fot:
Niestety ciężko jest wygrzebać więcej informacji o Sharon, gdyż (podobnie do Jessiki Nigri) bardzo usilnie śledzi wszystkie pojawiające się o niej informacje. Z reguły wszystko zostaje usuwane i zgłaszane. Jak tylko dogrzebię się do czegoś jeszcze to zrobię mały update.

7 komentarzy:

 1. 1 zdjęcie - wtf pępek.
  Notka, mimo, że krótka, jak zwykle świetna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam wszystkie notki. Świetny blog, robisz super robotę. Nie daj się hejterom, dziewczyno.

  OdpowiedzUsuń
 3. Normalne jest to że jak chcesz coś sprzedać to musisz czymś przyciągnąć klienta. Grubą dupą i cellulitem na pewno tego nie zrobisz...
  Nie widzę w tym nic złego

  OdpowiedzUsuń
 4. Sharon zapi*rdala na siłowni jak wół więc wygląda tak ja wygląda. Co do jakości- pan Nergal sie u niej ubiera i raczej nie narzeka :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla znanych robi rzeczy lepsze, ale dla klientów już nie. Na necie jest już masa negatywnych opinii i komentarzy na temat jakości jej ubrań. Ludzie płacą kupę kasy za badziewie. I skarżą się na brak reakcji Sharon jak i jej wulgarne zachowanie.

   Usuń
 5. Dziewczyna potrafi wyprzedać swoją kolekcję w kilka godzin po wystawieniu... Co złego, że upiększa zdjęcia PS żeby lepiej było wszystko widać? Działa, to o co ten szum

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie o czym wy piszecie buahahaha jaka siłownia?? jakie zapie*** jak wół??? widać, że połowa z was to zna siłownię tylko z nazwy buahaha eksperci co nie potrafią odróżnić wyrzezbionego ciała poprzez ćwiczenia od przeróbek graficznych :) Na kazdej focie nie zrobionej przez nią laska nie ma żadnych mięśni, zero wyrzezbionej figury ani wcięcia w talii tak jak na fotach u siebie. Jest prosta jak kołek, z figurą chłopaka, z płaskim tyłkiem i małym biustem. Takze jej figura to dzieło photoshopa.

  OdpowiedzUsuń