poniedziałek, 28 lipca 2014

Valeria Lukyanova

Zapewne większość z was kojarzy kontrowersyjną Valerię Lukyanovą, która zrobiła się na żywą lalkę Barbie. Jako, iż dużo informacji można o niej znaleźć na polskich stronach, podzielę się z Wami jej zdjęciami i kilkoma przypałami, które wygrzebałam w sieci.


Na początek kilka jej zdjęć z początków pojawiania się na internecie:
 

Jak widać, Valeria lubowała się w znacznie mocniejszych klimatach niż słodka laleczka.

Na ostatnim zdjęciu widać, że manipuluje informacje związane z jej wiekiem. W 2004 roku podawała, że ma 19 lat, natomiast w 2012 - 21 lat. Tak naprawdę w roku 2012 skończyła lat 27.
Fakt faktem, że Lera wydała w cholerę pieniędzy na swój wygląd, ale i tak szopuje swoje zdjęcia aby jeszcze bardziej się ulepszyć. Oto kilka jej faili:


Nogi:


Lewa ręka:Proporcje:


Alienowa głowa:A teraz trochę zabawnych rzeczy, które zaprzeczają temu, co Valeria wyznaje na necie... Ponoć jest weganką, ale nie powstrzymuje ją to przed kupowaniem skórzanych butów:

czy jedzeniu serwatki proteinowej (zdjęcia z jej IG)


Znana jest także z uprawiania joggingu z parasolką
Oraz ze wrzucania dużej ilości zdjęć z siłowni

Swoją drogą, mało wygodny outfit.


No i jej cytat z tym związany:
There are girls walking on the beach with huge saggy breasts and THAT's normal, and when I take pictures of my humble child-like figure with small perky breasts, while covering them, that's considered awful))) Oh well))))"

Są dziewczyny chodzące na plażę z wielkimi sflaczałymi piersiami i TO JEST normalne, a kiedy ja robię zdjęcia z moją skromną dziecinną figurą z małymi zadartymi piersiami, podczas zasłaniania ich, jest odbierane jako obrzydliwe))) no cóż)))Skromna dziecinna figura, okey:Ponadto, Valeria jest rasistką i nazistką, kilka jej zdjęć z tym związanych

Po jednej sesji zdjęciowej, która wywołała sensację , koszulka Valerii została edytowana tak, aby nie wzbudzać kontrowersji. O co chodzi? 


W 2008 roku Lera wrzuciła zdjęcia z sesji koszulkowej ze swoją starą znajomą July Kharlamova, znaną jako Nordika, całkiem znaną rosyjską nazi girl w internecie.
Jeden z komentarzy Lery kiedy ludzie zaczęli zadawać pytania związane z tą koszulką:
"I only dislike an appearence of niggers, arabs etc. But I'm not a racist. I'm just an esthete."
Nie lubię jedynie obecności murzynów, arabów itd. Ale nie jestem rasistką. Jestem po prostu estetą.

Jako, że Valeria nie brała nigdy odpowiedzialności za swoje zachowanie, wywołała tym niezłe zamieszanie przez co usunięto symbol na koszulce. W finalnym komentarzu napisała:
"Well niggers won't make no bones about if they will meet me... they will decide to "clarify" all the things, they're so agressive... So I can get into problems with that symbolics..."
Cóż, szału nie ma. Przeciętna i nudna. Taka zwykła tzw. attention whore z nadmiarem kasy i nadmiarem photoshopa.

4 komentarze:

 1. Twojego bloga czytam naprawdę z wielkim zaciekawieniem! Nawet nie potrafię uwierzyć, że na niektórych z tych zdjęć jest prawdziwy człowiek! Te zdjęcia są tak sztuczne, że osoby, które są na nich wyglądają jak prawdziwe lalki i ciężko mi uwierzyć, że to prawdziwi ludzie! Świetny blog i pozdrawiam! <3

  http://nienormalnie-kolorowo.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcie przy rysownicy i cycki inne na każdym zdjęciu made my day :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A ży Anastasiya Shpagina też się fotoszopuje ? Jest moja idolka..
  a chce wiedzieć prawdę. Zrobilabys notke o niej?
  Ogółem to bardzo ciekawy blog. Obserwuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie coś ty jaki fotoszop gdzie? fajnych masz idoli xDD

   Usuń